Czytasz: Strona główna · Aktualności · Oświadczenie Wojciecha Zembika


 

Oświadczenie Wojciecha Zembika 26-11-2010

Szanowni Państwo! Pod koniec wyborów samorządowych 2010 pragnę podziękować wszystkim naszym wyborcom, którzy nie zważając na atmosferę stwarzaną wokół Prawa i Sprawiedliwości w środkach masowego przekazu oddali swój głos na naszych kandydatów. Wdzięczność i szacunek przekazuję także startującym z list PiS i wszystkim osobom wspierającym naszą kampanię. Wyniki wyborów dają nam wiele wskazówek dla naszej dalszej pracy w najbliższej kadencji samorządu.


Wojciech Zembik

Prawo i Sprawiedliwość w powiecie lubańskim


Oświadczenie

Szanowni Państwo, Prawo i Sprawiedliwość na terenie miasta Lubania i całego powiatu lubańskiego nie prowadziło w żadnym wypadku negatywnej kampanii wyborczej.

Niestety nie była to powszechna praktyka i między innymi przypadkami trafiło się pismo rozsyłane listownie a także innymi sposobami , w którym w żenujący sposób opisywano funkcjonowanie pracowników UM Lubań, a zakończono ten materiał wezwaniem do głosowania na Wojciecha Zembika co też dla wielu osób stanowiło podstawę do wskazania lubańskiego Prawa i Sprawiedliwości jako jego źródła. Było to też podstawą niewybrednych ataków na PiS w internecie. Apeluję, aby osoby , których dobre imię zostało naruszone w tym tekście zaczęły ścigać jego autora za pośrednictwem prokuratury.


Wojciech Zembik

Prawo i Sprawiedliwość w powiecie lubańskimBardzo dziękuję wszystkim Państwu, którzy oddaliście swój głos na kandydatów

Prawa i Sprawiedliwości w wyborach samorządowych 2010.

Głosy jakie otrzymałem przy kandydowaniu na burmistrza miasta Lubań w liczbie 960 to kapitał jaki w drugiej turze wyborów burmistrza miasta pragniemy przekazać na Arkadiusza Słowińskiego, który naszym zdaniem gwarantuje zarządzanie miastem dla dobra wszystkich mieszkańców. 

Zagłosujmy wszyscy razem na Arkadiusza Słowińskiego !


Wojciech Zembik

Prawo i Sprawiedliwość w powiecie lubańskim

26.11.2010. 15:58