Czytasz: Strona główna · Aktualności · Pamiętamy i czekamy na IV RP !


 

Pamiętamy i czekamy na IV RP ! 04-04-2011

Pamiętamy i czekamy na IV RP !

To co stało się 10 kwietnia 2010 w Smoleńsku miało zdecydowanie zakończyć plan tworzenia przez prezydenta Lecha Kaczyńskiego IV Rzeczypospolitej czyli normalnego państwa polskiego. W przeciwieństwie do obecnie rządzących, których działania zdecydowanie owe państwo praktycznie zlikwidowały profesor Lech Kaczyński zamierzał je wykreować w jedynie możliwy sposób tak jak tylko w jeden sposób buduje się dom oparty na fundamentach i zwieńczony dachem dający schronienie domownikom, gościom i stanowiący gniazdo rodzinne dla wszystkich dzieci. Problem polega na tym, że ta koncepcja jako alternatywę ma tylko naszą ojczyznę jako rosyjsko-niemieckie kondominium czyli kraj bez armii, służb specjalnych z niby wymiarem sprawiedliwości , niby oświatą i bez infrastruktury, gdzie w mediach leci ciągle kabaret i żadna tragedia nie ma winnych. Kraj pozbawiony źródeł dochodu jakimi są przede wszystkim nowe technologie rodzące się w armii i przemyśle zbrojeniowym a wdrażane w rodzimym przemyśle, chronione przez służby specjalne i patenty. Prezydent Lech Kaczyński był prawdziwym inżynierem państwa . Rozumiał i doskonale łączył wszystkie jego elementy , takie jak naród, kultura, religia, warunki geopolityczne i naturalne. Państwo zbudowane według tego jedynego sensownego modelu jest marzeniem wszystkich Polaków. Gdy w końcu stanie się realną rzeczywistością naprawdę wszyscy będziemy z niego zadowoleni i spokojni o przyszłość następnych pokoleń. Nawet ci, którzy wiele lat niszczyli Polskę dla źle pojętego własnego interesu lub przymuszeni do tego układem czy też zbiegiem wydarzeń powinni pozwolić na powstanie IV RP bo tak naprawdę wszyscy płyniemy tym okrętem więc jeśli zatonie to co pozostawimy naszym dzieciom? Czy tak wiele trzeba aby Polska dysponująca tak wielkimi zasobami naturalnymi w przeliczeniu na jednego obywatela i tak wielkim potencjałem ludzkim była krajem dobrobytu?

Wystarczy by w Polsce rządzili ludzie, którzy tego bardzo pragną i w tym celu działają kierując się prawdą i uczciwością. Takimi ludźmi byli niewątpliwie pasażerowie lotu do Smoleńska. Także wielu europejskich przywódców z naszego sąsiednich państw zamierzało realizować model państwa według tych samych reguł a prezydent Lech Kaczyński był ich liderem.

Naszym marzeniem i obowiązkiem pozostaje realizacja wizji tej państwa zwłaszcza, że jest to konieczne do bezpiecznego funkcjonowania całej Europy.

Nie pozwolimy na narzucenie nam poglądów ani sposobu funkcjonowania w naszym państwie osobom odpowiedzialnym za zniszczenie Polski i to co zdarzyło się w Smoleńsku.

Żałobę zakończymy po zrealizowaniu marzeń naszego prezydenta Lecha Kaczyńskiego.

Wojciech Zembik

04.04.2011. 11:07