Czytasz: Strona główna · Aktualności · Przyjazd do Lubania pana Mariusza Pilisa reżysera filmu „List z Polski”


 

Przyjazd do Lubania pana Mariusza Pilisa reżysera filmu „List z Polski” 04-04-2011

26 maja planowany jest przyjazd do Lubania pana Mariusza Pilisa reżysera filmu „List z Polski”.

Ze względu na napięte terminy ta wizyta nie była możliwa w dniu 7 kwietnia dlatego wstępnie została zaplanowana na czwartek 26 maja o godz. 18 w sali Łużyckiego Centrum Rozwoju, ul. Rynek-Sukiennice 38 w Lubaniu.

Wszystkie spotkania organizowane przez lubański PiS oraz klub Gazety Polskiej mają na celu podawanie jak najszerszym kręgom osób informacji z pierwszej ręki, informacji prawdziwej, która w oficjalnych mediach jest praktycznie nieosiągalna. Podczas swojej wizyty w Lubaniu pan Mariusz Pilis będzie przedstawiał także swoją książkę pod tym samym tytułem. Jest to drugi niezależny reżyser filmowy jaki odwiedził Lubań, 18 stycznia odbyło się spotkanie z panem Piotrem Zarębskim reżyserem filmu „Więźniarki”.

Lubański Klub Gazety Polskiej systematycznie oprócz spotkań organizuje w swojej siedzibie przy ul. Dolnej 4 w Lubaniu projekcje filmów niezależnych twórców. W innych częściach naszego kraju takie filmy jak „List z Polski” wyświetlane są w szerszych kręgach nie wyłączając szkół ponadgimnazjalnych. W powiecie lubańskim stosunkowo niewiele osób korzysta z naszych zaproszeń co skłania nas do dalszych działań informacyjnych .

Najszybciej postaramy się umieszczać wszelkie aktualności na naszej stronie internetowej www.pisluban.pl.

04.04.2011. 11:03