Przyjazd do Lubania pana Mariusza Pilisa reżysera filmu „List z Polski” 04-04-2011

26 maja planowany jest przyjazd do Lubania pana Mariusza Pilisa reżysera filmu „List z Polski”.

Ze względu na napięte terminy ta wizyta nie była możliwa w dniu 7 kwietnia dlatego wstępnie została zaplanowana na czwartek 26 maja o godz. 18 w sali Łużyckiego Centrum Rozwoju, ul. Rynek-Sukiennice 38 w Lubaniu.

Wszystkie spotkania organizowane przez lubański PiS oraz klub Gazety Polskiej mają na celu podawanie jak najszerszym kręgom osób informacji z pierwszej ręki, informacji prawdziwej, która w oficjalnych mediach jest praktycznie nieosiągalna. Podczas swojej wizyty w Lubaniu pan Mariusz Pilis będzie przedstawiał także swoją książkę pod tym samym tytułem. Jest to drugi niezależny reżyser filmowy jaki odwiedził Lubań, 18 stycznia odbyło się spotkanie z panem Piotrem Zarębskim reżyserem filmu „Więźniarki”.

Lubański Klub Gazety Polskiej systematycznie oprócz spotkań organizuje w swojej siedzibie przy ul. Dolnej 4 w Lubaniu projekcje filmów niezależnych twórców. W innych częściach naszego kraju takie filmy jak „List z Polski” wyświetlane są w szerszych kręgach nie wyłączając szkół ponadgimnazjalnych. W powiecie lubańskim stosunkowo niewiele osób korzysta z naszych zaproszeń co skłania nas do dalszych działań informacyjnych .

Najszybciej postaramy się umieszczać wszelkie aktualności na naszej stronie internetowej www.pisluban.pl.

04.04.2011. 11:03

Piotr Zarębski w Lubaniu 04-03-2011

Pan Piotr Zarębski przyjechał z Łodzi do Lubania specjalnie na spotkanie z sympatykami Gazety Polskiej i Prawa i Sprawiedliwości w powiecie lubańskim.

Kilkuletnie już kontakty z reżyserem „Więźniarek” polegają na ciągłym przesyłaniu aktualnych informacji pocztą elektroniczną na adresy lubańskich członków i sympatyków PiS i Klubu GP.  


Szkoda, że do siedziby klubu GP przy ul. Dolnej 4 przybyło raptem tylko kilkanaście osób.

Ciekawe opowieści pana Piotra trwały cztery godziny i objęły większość życia reżysera od szkoły średniej poprzez studia w łódzkiej filmówce i zaangażowanie w walkę o wolną Polskę. Wiele miejsca zajęły też ciekawe opowiadania o podróżach na wszystkie kontynenty świata. W najbliższym czasie w klubie GP w Lubaniu zostanie zaprezentowany film „Solidarność”.

04.03.2011. 15:22

Oświadczenie Wojciecha Zembika 26-11-2010

Szanowni Państwo! Pod koniec wyborów samorządowych 2010 pragnę podziękować wszystkim naszym wyborcom, którzy nie zważając na atmosferę stwarzaną wokół Prawa i Sprawiedliwości w środkach masowego przekazu oddali swój głos na naszych kandydatów. Wdzięczność i szacunek przekazuję także startującym z list PiS i wszystkim osobom wspierającym naszą kampanię. Wyniki wyborów dają nam wiele wskazówek dla naszej dalszej pracy w najbliższej kadencji samorządu.


Wojciech Zembik

Prawo i Sprawiedliwość w powiecie lubańskim


Oświadczenie

Szanowni Państwo, Prawo i Sprawiedliwość na terenie miasta Lubania i całego powiatu lubańskiego nie prowadziło w żadnym wypadku negatywnej kampanii wyborczej.

Niestety nie była to powszechna praktyka i między innymi przypadkami trafiło się pismo rozsyłane listownie a także innymi sposobami , w którym w żenujący sposób opisywano funkcjonowanie pracowników UM Lubań, a zakończono ten materiał wezwaniem do głosowania na Wojciecha Zembika co też dla wielu osób stanowiło podstawę do wskazania lubańskiego Prawa i Sprawiedliwości jako jego źródła. Było to też podstawą niewybrednych ataków na PiS w internecie. Apeluję, aby osoby , których dobre imię zostało naruszone w tym tekście zaczęły ścigać jego autora za pośrednictwem prokuratury.


Wojciech Zembik

Prawo i Sprawiedliwość w powiecie lubańskimBardzo dziękuję wszystkim Państwu, którzy oddaliście swój głos na kandydatów

Prawa i Sprawiedliwości w wyborach samorządowych 2010.

Głosy jakie otrzymałem przy kandydowaniu na burmistrza miasta Lubań w liczbie 960 to kapitał jaki w drugiej turze wyborów burmistrza miasta pragniemy przekazać na Arkadiusza Słowińskiego, który naszym zdaniem gwarantuje zarządzanie miastem dla dobra wszystkich mieszkańców. 

Zagłosujmy wszyscy razem na Arkadiusza Słowińskiego !


Wojciech Zembik

Prawo i Sprawiedliwość w powiecie lubańskim

26.11.2010. 15:58

Sprostowanie 13-11-2010

Na skutek drobnej pomyłki na jednym z plakatów zamieszczono przy kandydacie z gminy Siekierczyn, Krzysztofie Wendt błędne informacje dotyczące jego wykształcenia. W chwili obecnej osoba ta posiada niepełne wyższe wykształcenie i kontynuuje naukę. W miejsce tytułu magister, powinien znaleźć się licencjat. Plakaty z powyższą informacją zostały rozpowszechnione za co bardzo przepraszamy.

Poniżej prezentujemy opis wykształcenia uzyskany od kandydata:
Krzysztof Roman Wendt, lat 22, absolwent Wydziału Politologii Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy, student studiów magisterskich Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Stosunki Międzynarodowe.

13.11.2010. 13:11

Witamy na stronie PiS w powiecie lubańskim 03-11-2010

Szanowni Państwo Prawo i Sprawiedliwość w powiecie lubańskim proponuje w wyborach samorządowych 2010 grupę wykształconych i w większości młodych osób, które pragną związać dalsze życie z regionem swojego pochodzenia i uczynić wszystko aby jego jakość poprawiać swoją codzienną pracą na rzecz wszystkich mieszkańców.

„Najważniejsze jest wspólne dobro !”

03.11.2010. 00:37