Prawda o Polsce 22-04-2011

Zrozumienie tego co dzieje się wokół nas wymaga dziś bardzo dużego zaangażowania i nauki, najlepiej zaczerpniętej od prawdziwych autorytetów.

Dla Polaków doskonałym źródłem obiektywnej i fachowej informacji są Rosjanie, którzy będąc wybitnymi jednostkami w sowieckim wywiadzie z różnych powodów wypisali się z tej imprezy i cudem unikając śmiertelnej zemsty z rąk byłych przyjaciół jaka spotkała na przykład Aleksandra Litwinienkę uświadamiają resztę świata o tym jak działa Rosja, ta wczorajsza w postaci ZSRR i ta dzisiejsza równie skuteczna.

Ostatnio wpadły mi w ręce filmy, których bohaterem jest Jurij Bezmienow były agent KGB, którego stare wykłady wciąż są aktualne i warte rozpowszechniania. To co mówi doskonale porządkuje rzeczywistość dzisiejszej Polski, którą większość ludzi odbiera jako kraj totalnego bałaganu i polityków działających bez użycia rozumu. Tymczasem przedstawiane przez Bezmienowa teorie prowadzenia wojny jakie opracował chiński filozof Sun-Tzu pozwalają zrozumieć nie tylko polską rzeczywistość ale także wiele sytuacji jakie mają miejsce w innych częściach świata. Bezmienow doskonale tłumaczy znaczenie takich słów jak państwo, prawda, bóg i religia.

Filmy z Jurijem Bezmienowem będą często prezentowane w naszym Klubie Gazety Polskiej w Lubaniu przy ul. Dolnej 4.

Wojciech Zembik

22.04.2011. 08:32

Spotkanie w sprawie wiatraków 16 kwietnia 2011r. 12-04-2011

W sobotę 16 kwietnia w Sali GOK-u we Włosieniu odbędzie się spotkanie w sprawie wiatraków.


Na spotkaniu będzie obecna pani Poseł na sejm RP Elżbieta Witek, która jest mocno zaangażowana i dobrze zorientowana w tej tematyce.Pozdrawiam,
Wojciech Zembik


12.04.2011. 16:26

Obchody I rocznicy katastrofy pod Smoleńskiem 08-04-2011

W czwartek 7 kwietnia w ramach obchodów rocznicy katastrofy pod Smoleńskiem w sali Łużyckiego Centrum Rozwoju odbyła się prezentacja filmu „List z Polski” i spotkanie z posłami Prawa i Sprawiedliwości panią Marzeną Machałek i Piotrem Cybulskim.

Organizatorem wieczoru był pełnomocnik PiS na powiat lubański Wojciech Zembik.

Licznie przybyli mieszkańcy Lubania w atmosferze zadumy obejrzeli poruszający w swej treści film Mariusza Pilisa. Po projekcji były wypowiedzi posłów oraz dyskusja wszystkich uczestników, której tematem było szereg zagadnień nie tylko w sprawie smoleńskiej ale pytano gości o sprawy bieżącej polityki i bezpieczeństwa państwa.

Po długich wypowiedziach pani poseł Marzeny Machałek i pana posła Piotra Cybulskiego oficjalnie zakończone spotkanie wyszło na zewnątrz gdzie szereg pytań zadawali dziennikarze. Tego rodzaju spotkania są organizowane systematycznie przez Klub Gazety Polskiej w Lubaniu przy ul. Dolnej 4 i cieszą się coraz większą popularnością a ich terminy i tematy są przedstawiane na stronie internetowej www.pisluban.pl. W najbliższym terminie jeszcze w kwietniu może odwiedzić nas pan Piotr Cybulski w sprawie naszych kopalin i bezpieczeństwa energetycznego.

Czwartkowe obchody rocznicy tragedii smoleńskiej przebiegły w serdecznej choć mało optymistycznej atmosferze.

08.04.2011. 15:34

Lubańskie Pismo Samorządowe 06-04-2011

Zapraszamy do zapoznania się z Lubańskim Pismem Samorządowym. Periodykiem wydawanym przez Prawo i Sprawiedliwość w Lubaniu.

Pobierz: Lubańskie Pismo Samorządowe 01/2011

06.04.2011. 17:25

Obchody rocznicy 10 kwietnia w Lubaniu 04-04-2011

W ramach obchodów rocznicy 10 kwietnia,

Prawo i Sprawiedliwość

oraz

Klub Gazety Polskiej

w Lubaniu zapraszają na prezentację filmu

List z Polski”

w reżyserii Mariusza Pilisa

która odbędzie się w czwartek 07 kwietnia 2011 o godz. 18.00

w Sali Łużyckiego Centrum Rozwoju, ul. Rynek-Sukiennice 38 w Lubaniu

w programie także: Prezentacja-wspomnienie ofiar katastrofy, Spotkanie z parlamentarzystami PiS.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Swój przyjazd 7 kwietnia potwierdziła nasza pani poseł Marzena Machałek.

Swój udział w spotkaniu 7 kwietnia potwierdził pan Piotr Cybulski polski polityk, inżynier leśnik, poseł na Sejm V i VI kadencji.
Ostatni raz odwiedził nas na konwencji przed wyborami samorządowymi. Zawsze ma bardzo ciekawe wystąpienia.
Zrobił wszystko, żeby w czwartek przyjechać do Lubania.


04.04.2011. 11:22