- Ten rok jest bogaty w rocznice - świętowaliśmy razem 100-lecie utworzenia Czechosłowacji. Współpraca i spójność Grupy Wyszehradzkiej jest na wysokim poziomie, na jakim jeszcze nigdy wcze


W Parlamencie Europejskim w Strasburgu odbyło się otwarcie wystawy poświęconej stuleciu praw wyborczych kobiet w Polsce. Wydarzenie zorganizował wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego pr


- Udało nam się dzisiaj podpisać umowę koalicyjną na Dolnym Śląsku. Dzięki temu Prawo i Sprawiedliwość oraz Bezpartyjni Samorządowcy wezmą odpowiedzialność za skonstruowanie zarządu


Wczoraj w Parlamencie Europejskim miała miejsce debata poświęcona unijnemu pakietowi legislacyjnemu „Czysta energia dla wszystkich Europejczyków” (tzw. pakietu zimowego) wdrażającego ide


- Uroczystości wyjątkowe w dziejach naszego narodu, naszego państwa i w życiu naszego pokolenia, jakimi była 100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości, przebiegły bezpiecznie, w


Z udziałem m. in. Prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, Premiera Mateusza Morawieckiego, reprezentantów Rządu oraz PiS przeszedł w niedzielę ulicami Warszawy Biało-Czerwony Marsz "Dla Ciebie


 

Piotr Zarębski w Lubaniu 04-03-2011

Pan Piotr Zarębski przyjechał z Łodzi do Lubania specjalnie na spotkanie z sympatykami Gazety Polskiej i Prawa i Sprawiedliwości w powiecie lubańskim.

Kilkuletnie już kontakty z reżyserem „Więźniarek” polegają na ciągłym przesyłaniu aktualnych informacji pocztą elektroniczną na adresy lubańskich członków i sympatyków PiS i Klubu GP.  


Szkoda, że do siedziby klubu GP przy ul. Dolnej 4 przybyło raptem tylko kilkanaście osób.

Ciekawe opowieści pana Piotra trwały cztery godziny i objęły większość życia reżysera od szkoły średniej poprzez studia w łódzkiej filmówce i zaangażowanie w walkę o wolną Polskę. Wiele miejsca zajęły też ciekawe opowiadania o podróżach na wszystkie kontynenty świata. W najbliższym czasie w klubie GP w Lubaniu zostanie zaprezentowany film „Solidarność”.

04.03.2011. 15:22

Oświadczenie Wojciecha Zembika 26-11-2010

Szanowni Państwo! Pod koniec wyborów samorządowych 2010 pragnę podziękować wszystkim naszym wyborcom, którzy nie zważając na atmosferę stwarzaną wokół Prawa i Sprawiedliwości w środkach masowego przekazu oddali swój głos na naszych kandydatów. Wdzięczność i szacunek przekazuję także startującym z list PiS i wszystkim osobom wspierającym naszą kampanię. Wyniki wyborów dają nam wiele wskazówek dla naszej dalszej pracy w najbliższej kadencji samorządu.


Wojciech Zembik

Prawo i Sprawiedliwość w powiecie lubańskim


Oświadczenie

Szanowni Państwo, Prawo i Sprawiedliwość na terenie miasta Lubania i całego powiatu lubańskiego nie prowadziło w żadnym wypadku negatywnej kampanii wyborczej.

Niestety nie była to powszechna praktyka i między innymi przypadkami trafiło się pismo rozsyłane listownie a także innymi sposobami , w którym w żenujący sposób opisywano funkcjonowanie pracowników UM Lubań, a zakończono ten materiał wezwaniem do głosowania na Wojciecha Zembika co też dla wielu osób stanowiło podstawę do wskazania lubańskiego Prawa i Sprawiedliwości jako jego źródła. Było to też podstawą niewybrednych ataków na PiS w internecie. Apeluję, aby osoby , których dobre imię zostało naruszone w tym tekście zaczęły ścigać jego autora za pośrednictwem prokuratury.


Wojciech Zembik

Prawo i Sprawiedliwość w powiecie lubańskimBardzo dziękuję wszystkim Państwu, którzy oddaliście swój głos na kandydatów

Prawa i Sprawiedliwości w wyborach samorządowych 2010.

Głosy jakie otrzymałem przy kandydowaniu na burmistrza miasta Lubań w liczbie 960 to kapitał jaki w drugiej turze wyborów burmistrza miasta pragniemy przekazać na Arkadiusza Słowińskiego, który naszym zdaniem gwarantuje zarządzanie miastem dla dobra wszystkich mieszkańców. 

Zagłosujmy wszyscy razem na Arkadiusza Słowińskiego !


Wojciech Zembik

Prawo i Sprawiedliwość w powiecie lubańskim

26.11.2010. 15:58

Sprostowanie 13-11-2010

Na skutek drobnej pomyłki na jednym z plakatów zamieszczono przy kandydacie z gminy Siekierczyn, Krzysztofie Wendt błędne informacje dotyczące jego wykształcenia. W chwili obecnej osoba ta posiada niepełne wyższe wykształcenie i kontynuuje naukę. W miejsce tytułu magister, powinien znaleźć się licencjat. Plakaty z powyższą informacją zostały rozpowszechnione za co bardzo przepraszamy.

Poniżej prezentujemy opis wykształcenia uzyskany od kandydata:
Krzysztof Roman Wendt, lat 22, absolwent Wydziału Politologii Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy, student studiów magisterskich Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Stosunki Międzynarodowe.

13.11.2010. 13:11

Witamy na stronie PiS w powiecie lubańskim 03-11-2010

Szanowni Państwo Prawo i Sprawiedliwość w powiecie lubańskim proponuje w wyborach samorządowych 2010 grupę wykształconych i w większości młodych osób, które pragną związać dalsze życie z regionem swojego pochodzenia i uczynić wszystko aby jego jakość poprawiać swoją codzienną pracą na rzecz wszystkich mieszkańców.

„Najważniejsze jest wspólne dobro !”

03.11.2010. 00:37

Dlaczego Prawo i Sprawiedliwość ? 03-11-2010

Słowo partia w odniesieniu do PiS-u próbuje się skojarzyć z reżimowymi organizacjami , które oderwane od zwykłych przedstawicieli społeczeństwa służą do ich represjonowania i działania na ich szkodę broniąc interesów wąskiej grupy swoich przedstawicieli. A przecież w przypadku tej partii mamy do czynienia z organizacją , która skupia rzeszę uczciwych patriotów z uporem walczących o interesy Polski i Polaków na każdym szczeblu władzy jaki aktualnie jest w jej gestii. Kolejnym mitem jest to, że inną sprawą jest władza centralna w państwie w której to udział biorą partie polityczne a czym innym jest samorząd terytorialny.

Czytaj dalej 03.11.2010. 00:05